ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.iddaa.com

ŞANS DİJİTAL VE İNTERAKTİF HİZMETLER TEKNOLOJİ YATIRIM ANONİM ŞİRKETİ

EMEKYEMEZ MAHALLESİ, GÜMÜŞ GERDAN SOKAK, DEMİRÖREN ŞİRKETLER GRUBU APT. NO: 2; KAT:2, BEYOĞLU İSTANBUL İstanbul - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0289043218800001

Vergi No: 2890******

İşletme Adı: ŞANS DİJİTAL VE İNTERAKTİF HİZMETLER TEKNOLOJİ YATIRIM ANONİM ŞİRKETİ

Mobil Uygulama Adi: iddaa

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 14.08.2020

İşletme Türü: Anonim Şirket

Google Play Store Link: https://indir.iddaa.com

App Store Link: https://apps.apple.com/tr/app/iddaa/id1477847073

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Yepyeni oyunlar, canlı oyun seçenekleri ve hesaba para yükleyerek dilediğiniz yerde kupon yapma özelliğiyle spor bilginizi eğlenceye dönüştürün. iddaa programında yayınlanan ve canlı oyun seçenekleri sunulan maçların oranlarını inceleyebilir, hesabınıza yüklediğiniz tutar ile bulunduğunuz yerde oyun oynayabilir, anlık kupon takibi yapabilir, canlı sonuçlar ile maç sonuçlarını takip edebilirsiniz.

Mal ve Hizmetler

- Bahis ve Şans Oyunları

Ödeme Türleri

- Ön ödemeli kart

- Sanal Para

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler