ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.arazomi.com

KANKURNAZ İNŞAAT ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜHENDİSLİK TAAHHÜT TARIM GIDA HAYVANCILIK TURİZM TEKSTİL SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

KINIKLI MAH. 6050 SOK. Denizli - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0496036036400012

Vergi No: 4960******

İşletme Adı: KANKURNAZ İNŞAAT ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜHENDİSLİK TAAHHÜT TARIM GIDA HAYVANCILIK TURİZM TEKSTİL SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 16.12.2020

İşletme Türü: LİMİTED ŞİRKET

Kep Adresleri: kankurnazinsaat@hs03.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

İşletmemiz 2011 yılında kurularak halan ticari faaliyetlerini devam ettirmektedir. Günümüzde yaklaşık 13 yıllık ticari birikimini e-ticaret alanına taşıyarak 2020 yılında ARAZOMİ markası altında kendi markasını oluşturmuştur Perakande, Magzacalık dağıtım ve kontrolü konularında müşterilerimizin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamak üzere hizmet vermekteyiz. 2011 yılından günümüze kadar sektörün önemli inşaai projelerde 50 den fazla firmayla işbirliği yapmakta ve gerekli ürün ve hizmet gruplarının dağıtıcılığını üstlenmekteyiz. Genç, dinamik ve tecrübeli kadromuzla, hızlı ve güvenilir bir biçimde hizmet vermeye devam edecektir. Güçlü stok yapımız ve yaygın dağıtım ağımız ile müşterilerimize en güvenebilir hizmeti sunabilmek için,"

Mal ve Hizmetler

- El işleri ve Hediyelik Eşya

- Ev Tekstili

- Giyim, Ayakkabı ve Aksesuar

- İnşaat ve Emlak

Ödeme Türleri

- Kredi kartı

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler