www.verkaglobal.com Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi'nde kaydı doğrulanmış bir sitedir

VERKA GLOBAL DIŞ TİCARET SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

KAZIM KARABEKİR MAHALLESİ BEKİR SAYDAM CADDESİ B7 BLOK NO:104/5 P.K.:35870 İzmir - Türkiye


BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodunun bulunması, o işletmenin yalnızca 6563 sayılı Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Hakkında Kanun ve ikincil düzenlemelerine uyum sağlaması hususunda gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermekte olup bu işletmelerin ve alışverişlerin yapıldığı internet sitelerinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını garanti etmemektedir.

Genel Bilgiler

Mersis No: 0924085134800001

Vergi No: 9240851348

İşletme Adı: VERKA GLOBAL DIŞ TİCARET SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

Kep Adresleri: verkaglobal@hs03.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Firmamız ilk teleskopik ray sistemleri sektöründe 2000'li yılların başında 200 m²'lik kapalı alanda faaliyet göstermeye başlamıştır. 2012 yılına kadar büyümesini aralıksız sürdürerek ürettiği bu yüksek kaliteli ürünleri yurt dışında ithal etmiştir. 2013 yılında iç pazar bulunan %80'lik ihtiyacı görerek bu ürünü üretmeye karar verip, Türkiye piyasasında Avrupa Standartlarında ürün üretmeye başlamıştır. 2013 yılın sonlarında 35 mm teleskopik rayın imalatını Türkiye piyasası için de yapmaya başlamıştır. 2014 yılına Teleskopik rayın YERLİ ÜRETİM ve %100 müşteri memnuniyetini yakalamış ve 2015 yılında ürün yelpazesini artırarak 1000 m²'lik kapalı alana ulaşılmış ve istihdama olan katkısını daha da büyütmüştür. 2016 yılının Ocak ayında 43 mm teleskopik rayın üretimine start verilmiştir. Müşteri memnuniyeti doğrultusunda kurumsal büyük ithalatçı firmaların da fason olarak üretim yapmıştır. Bunun yanı sıra kendi pazar ağını da kurulduğu günden bu yana duraklamaksızın genişletmiştir. 2018 yılında çalışmamızın sonuçları ve ürün yelpazesini kattığımız yeni üretim süreçlerinin sonucu olarak 1500 m²'lik kapalı, 1000 m² açık olmak üzere toplam 2500 m²'lik bir alana yerleşmiştir. İç pazar ve sanal pazar ağını genişletmek için dinamik ve gelişen ekibi ile emin adımlarla istikrarlı büyümesine devam etmektedir.

Mal ve Hizmetler

- Ambalaj ve Reklam

- Ev, Bahçe, Mobilya

- Makina, Endüstriyel Parça ve Araçları

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kapıda ödeme

- Kredi kartı

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler