www.oxygenetwork.com Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi'nde kaydı doğrulanmış bir sitedir

İSA OKTAY YANAR YANAR KİŞİSEL BAKIM ÜRÜNLERİ

YAKUPLU MAHALLESİ 194 SOKAK 3. MATBAACILAR SİTESİ NO: 1/197 BEYLİKDÜZÜ İstanbul - Türkiye


BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodunun bulunması, o işletmenin yalnızca 6563 sayılı Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Hakkında Kanun ve ikincil düzenlemelerine uyum sağlaması hususunda gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermekte olup bu işletmelerin ve alışverişlerin yapıldığı internet sitelerinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını garanti etmemektedir.

Genel Bilgiler

Vergi No: 37463******

İşletme Adı: İSA OKTAY YANAR YANAR KİŞİSEL BAKIM ÜRÜNLERİ

Kep Adresleri: isaoktay.yanar@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

2003 Yılında başladığımız kozmetik, kişisel bakım ve ev temizlik ürünleri sektöründeki araştırmalarımıza 2017 yılında ar-ge ve ür-ge çalışmalarımıza uzmanlarımız ile özel formüller üretilerek %100 Türk sermayesi ile özel üretim yapmaktayız. Ürünlerimizi sertifika ve analiz raporlarıyla Dünya’da ilk kez üretildiğini desteklemekteyiz. Ürünlerimizi üretirken tamamen doğadan ilham almaktayız çevreye saygılı, İnsan sağlığına önem veriyoruz

Mal ve Hizmetler

- Kişisel Bakım ve Kozmetik

Ödeme Türleri

- Kredi kartı

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler