ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.kuantumsanal.com

KUANTUM SANAL MAĞAZACILIK LİMİTED ŞİRKETİ

YUKARI DUDULLU MAH. TURNA SOK. NO:27 34775 ÜMRANİYE İstanbul - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0590096205600001

Vergi No: 5900******

İşletme Adı: KUANTUM SANAL MAĞAZACILIK LİMİTED ŞİRKETİ

Mobil Uygulama Adi: https://www.kuantumsanal.com

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 11.08.2020

İşletme Türü: LİMİTED ŞİRKET

Google Play Store Link: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.platinmarket.webview.kuantumsanal.com&gl=TR

App Store Link: https://www.kuantumsanal.com

Kep Adresleri: kuantumsanalmagaza@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Türkiye’de online alışverişin güvenli adresiyiz, en iyi fiyat, hızlı teslimat ve ödeme kolaylığı ile sizlere hizmet vermekteyiz. Bilişim ve teknolojinin hemen her alanda ihtiyaçtan öte sorumluluk haline geldiği çağımızda, zamanın gerisinde kalmak yerine ötesine geçmek isteyen tüm bireylere hizmet veren şirketimiz edindiği deneyim ve müşteri odaklı çalışmalarıyla sektöründe lider konuma gelmiştir. Teknolojinin büyük önem kazandığı çağımızda sahip olduğumuz yüksek niteliklerle müşterilerimize sektörün en güvenilir, en kaliteli ve en verimli hizmetlerini sunuyoruz. Misyonumuz; Koşulsuz müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışı ve etik kuralları ile kurumlara ve bireylere yaygın ve kaliteli hizmet verirken, müşteri sadakati ve memnuniyeti, güvenlik, kararlılık ve hizmet açısından sektöre öncülük yapmak. Vizyonumuz; Şirketimizin vizyonu, sürekli büyüyen bir müşteri portföyü oluşturarak, müşterilerimize verdiğimiz güvenin sürekliliğini sağlayıp, kazandığımızı tamamen işimizi geliştirmeye harcayarak ve kalite politikamızdan hiçbir koşul altında vazgeçmeden sektöre öncülük eden teknoloji altyapısı ve küresel ortakları ile Türkiye’nin en büyük e-ticaret şirketlerinden biri olmak. Değerlerimiz; Faaliyetlerimizi çalışanlarımıza, müşterilerimize, iş ortaklarımıza ve topluma karşı etik, dürüst, şeffaf, doğru ve yasaların benimsediği değerler doğrultusunda planlıyor ve uyguluyoruz. Müşteri memnuniyeti, verimlilik, çalışan mutluluğu, kalite odaklılığı, sorumluluk ve imkansızı başarmayı en temel değerlerimiz olarak benimsiyoruz.

Mal ve Hizmetler

- Elektronik

- Kişisel Bakım ve Kozmetik

- Yazılım

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kredi kartı

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler