ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

palaceroses.com

BH KILIÇ İNŞAAT OTOMOTİV SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

KÜÇÜKÇAMLICA MAHALLESİ , ÜÇPINARLAR CADDESİ NO: 81 ÜSKÜDAR - İSTANBUL İstanbul - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0168056612800001

Vergi No: 1680******

İşletme Adı: BH KILIÇ İNŞAAT OTOMOTİV SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 28.12.2023

İşletme Türü: LİMİTED ŞİRKET

Kep Adresleri: bhkilicinsaat@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Türkiye'nin en kaliteli butik kutularını üreten Kılıç Grubu, en iyisi olmak için sürekli yenilikler içerisindedir. Siz değerli müşterilerimizin vitrinlerindeki kaliteye önem veren bir firmayız. Çiçek Kutularını ve Çikolata Kutularını en iyi kalite ile tasarlayıp üretiyoruz. Biz sizden önce, sizin müşterinizin memnuniyetini düşünerek üretimlerimizi planlıyoruz. Çünkü kaliteli müşteri portföyüne çok önem veriyoruz ve sizinle olan bağımızın daha güçlü olmasını istiyoruz. Yurt içi ve Yurt dışında önemli markalara hizmet etmekten gurur duyuyoruz. Kumaş ve kağıt çeşitlerimiz tüm renk ve desen modellerini neredeyse kaplamaktadır. Fason kutu üretimlerimizde mevcut olup, kaliteli bir iş ortaklığına da olumlu bakıyoruz. Kılıç Grubu, Tasarımdaki Sınırsız Tutku...

Mal ve Hizmetler

- Çiçekler

- El işleri ve Hediyelik Eşya

- Hobi, Eğlence ve Sanat

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kredi kartı

- Ön ödemeli kart

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler