ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

markazon.com.tr Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi'nde kaydı doğrulanmış bir sitedir

İSTANBUL YENİLENEBİLİR ENERJİ REKLAMCILIK VE TEKNOLOJİ ANONİM ŞİRKETİ

ALSANCAK MAH. GMK. BULVARI CAPİTAL TİCARET MERKEZİ A BLOK TOROSLAR Mersin - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0481106545700001

Vergi No: 4811******

İşletme Adı: İSTANBUL YENİLENEBİLİR ENERJİ REKLAMCILIK VE TEKNOLOJİ ANONİM ŞİRKETİ

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 19.05.2022

İşletme Türü: Anonim Şirket

Kep Adresleri: markazon@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Markazon Danışmanlık, Amazon.com e-ticaret platformunda satış yapmak isteyenlere özel olarak, eğitim ve danışmanlık konusunda 2020 yılında hizmete başlayan firmadır. Merkez ofisi Mersin'de bulunan Markazon, firma ve kişilerin Amazon'un ABD., İngiltere, Bae, Kanada, Avrupa ve diğer pazar yerlerinde satış yapmasını sağlamaktadır. Markazon, kişileri ve kurumları Amazon'da satışa yönlendirerek döviz girdisi sağlayarak e-ihracatın artması konusunda çalışmalar yürütmektedir. web site: https://markazon.com.tr

Mal ve Hizmetler

- Danışmanlık Hizmetleri

Ödeme Türleri

- Havale / EFT

- Kredi kartı