ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.deliklipeynir.com

CİHAN ŞEN CİHAN BEY ŞARKÜTERİ

1.GÜNDOĞAN MAH. CENGİZTOPEL CAD. NO 103-105 CİHANBEY ŞARKÜTERİ ALTIEYLÜL BALIKESİR Balıkesir - Türkiye

Genel Bilgiler

Vergi No: 31510******

İşletme Adı: CİHAN ŞEN CİHAN BEY ŞARKÜTERİ

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 04.03.2021

İşletme Türü: Esnaf İşletmesi

Kep Adresleri: cihan.sen@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Balıkesir yöresel peynirleri ve diğer kahvaltılık ürünlerini cihanbey şarküteri raflarından günlük olarak hazırlıyoruz ,ürünleri özenle paketleyip tüm türkiye ye gönderiyoruz. www.deliklipeynir.com Balıkesir cihanbey şarküterinin online satış sitesidir.

Mal ve Hizmetler

- Yiyecek ve İçecek

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kapıda ödeme

- Kredi kartı

- Mobil Ödeme

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler