www.deliklipeynir.com Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi'nde kaydı doğrulanmış bir sitedir

CİHAN ŞEN CİHAN BEY ŞARKÜTERİ

1.GÜNDOĞAN MAH. CENGİZTOPEL CAD. NO 103-105 CİHANBEY ŞARKÜTERİ ALTIEYLÜL BALIKESİR Balıkesir - Türkiye


BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodunun bulunması, o işletmenin yalnızca 6563 sayılı Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Hakkında Kanun ve ikincil düzenlemelerine uyum sağlaması hususunda gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermekte olup bu işletmelerin ve alışverişlerin yapıldığı internet sitelerinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını garanti etmemektedir.

Genel Bilgiler

Vergi No: 31510******

İşletme Adı: CİHAN ŞEN CİHAN BEY ŞARKÜTERİ

Kep Adresleri: cihan.sen@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Balıkesir yöresel peynirleri ve diğer kahvaltılık ürünlerini cihanbey şarküteri raflarından günlük olarak hazırlıyoruz ,ürünleri özenle paketleyip tüm türkiye ye gönderiyoruz. www.deliklipeynir.com Balıkesir cihanbey şarküterinin online satış sitesidir.

Mal ve Hizmetler

- Yiyecek ve İçecek

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kapıda ödeme

- Kredi kartı

- Mobil Ödeme

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler