ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.otelfiyat.com Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi'nde kaydı doğrulanmış bir sitedir

İDEAL TUR TURİZM TİCARET ANONİM ŞİRKETİ

NECATİBEY CAD NO: 19/4 KIZILAY ANKARA Ankara - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0470062306400024

Vergi No: 4700623064

İşletme Adı: İDEAL TUR TURİZM TİCARET ANONİM ŞİRKETİ

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 19.04.2022

İşletme Türü: Anonim Şirket

Kep Adresleri: idealtur@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Otelfiyat.com 2004 Yılından bu yana turizm sektöründe hizmet veren İdeal Tur AŞ bünyesinde kurulan OtelFiyat.com Sizlere En uygun Otel fiyatları üzerinden Rezervasyon işleminizi tamamlayabileceğiniz web portalı hizmetini sunmaktadır. Ekibimiz Ankara ve İzmirde bulunan 2 Çağrı Merkezimizde, Alanında Uzman Kadromuzla, Toplam 200 kişilik bir ekiple, Türkiye'nin tüm bölgelerindeki 5000'in üzerinde tesise dilerseniz Online, Dilersenizde telefonda rezervasyonlarınızı tamamlayabilirsiniz. Kapsamlı Otel Arama Motoru OtelFiyat.com Otel Arama Motorunda Dilediğiniz bölgelere yada fiyat aralığına göre tesislerin sorgulamasını yapabilir ve Butik Otellerden Ultra Lüks Tesislere, Kayak Otellerinden Termal Kaplıca Otellerine kadar bir çok farklı ürünün tüm detay özelliklerine göre arama gerçekleştirebilir ve aradığınız özelliklere sahip oteli kolayca bulabilirsiniz. Her Rezervasyonda %5 Parapuan Avantajı OtelFiyat.com üzerinden üye olarak tamamladığınız rezervasyonlarda, En uygun fiyatlar üzerinden Extra %5 fiyat indirimine sahip olursunuz ve Üyelik hesabınızda biriken para puanlarınızı Sonraki rezervasyonlarınızda kullanabilirsiniz.

Mal ve Hizmetler

- Tatil ve Seyahat

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kapıda ödeme

- Kredi kartı

- Mobil Ödeme

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler