ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.apikoglu.com.tr

ETSAN GIDA SANAYİ ANONİM ŞİRKETİ

TEPEÖREN MAHALLESİ AKDENİZ SOKAK NO 4 İstanbul - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0381004096000012

Vergi No: 3810******

İşletme Adı: ETSAN GIDA SANAYİ ANONİM ŞİRKETİ

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 31.03.2022

İşletme Türü: Anonim Şirket

Kep Adresleri: etsangidasanayias@hs03.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Apikoğlu’nun hikayesi, ailemiz için özenle hazırladığımız ev yapımı sucukların eşsiz lezzetinin dilden dile dolanmasıyla başladı. 1910 yılında çevreden gelen yoğun talepler sonucunda satışa başlanması ile Türkiye’nin ilk et ürünleri imalatçısı Apikoğlu kurulmuş oldu. Apikoğlu, 1920 yılından sonra üretimine İstanbul’da devam etmesinin ardından her geçen gün biraz daha büyüyerek ülkemizin en büyük et ürünleri imalatçılarından biri olmayı başarmıştır. Zamanla geleneksel yöntemleri, teknoloji ile harmanlayarak; değişen ve gelişen dünya standartlarına uyum sağlamış ancak geleneksel lezzetinden asla ödün vermemiştir. Böylelikle Türkiye’nin en vizyoner markalarından biri olmayı da başarmıştır.

Mal ve Hizmetler

- Yiyecek ve İçecek

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kredi kartı

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler