www.bultarim.com Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi'nde kaydı doğrulanmış bir sitedir

İNZER BAHÇE VE TARIM MAKİNELERİ LİMİTED ŞİRKETİ

EĞİTİM MAHALLESİ POYRAZ SOKAK SÖĞÜTLÜÇEŞME İŞ MERKEZİ NO 1 D 26 KADIKÖY İstanbul - Türkiye


BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodunun bulunması, o işletmenin yalnızca 6563 sayılı Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Hakkında Kanun ve ikincil düzenlemelerine uyum sağlaması hususunda gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermekte olup bu işletmelerin ve alışverişlerin yapıldığı internet sitelerinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını garanti etmemektedir.

Genel Bilgiler

Mersis No: 0478102268300001

Vergi No: 4781022683

İşletme Adı: İNZER BAHÇE VE TARIM MAKİNELERİ LİMİTED ŞİRKETİ

Kep Adresleri: inzer@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Sektördeki 40 yıllık tecrübemizle ve gelişen teknoloji desteğiyle e-ticarete yeni bir soluk getiriyor ve Bultarım markamızla ürünlerimizi online olarak hizmetinize sunuyoruz. Bahçe ve tarım makineleri alanında yerli markalarımızı ve yurt dışından ithal ettiğimiz ürünlerimizi son kullanıcıya direk ulaştırıyor, ulusal ve uluslararası yeni ürün araştırmalarımız ile ürün çeşitliliğimizi daha da zenginleştirmek için çalışıyoruz. Sitemizde 100’den fazla ürün çeşidi arasından seçiminizi yapabilir, rekabetçi fiyatlarımız ile bütçenize uygun ürünü zamandan tasarruf ederek, keyifli, konforlu ve güvenli alışveriş imkânı ile satın alabilir ve teslimat kolaylığı ile ürünün istediğiniz adrese teslim edilmesini sağlayabilirsiniz. Ayrıca her türlü sorunuz ve talebiniz için müşteri destek hattımızdan bize ulaşabilirsiniz.

Mal ve Hizmetler

- Ev, Bahçe, Mobilya

- Makina, Endüstriyel Parça ve Araçları

- Tarım ve Hayvancılık Malzemeleri

- Yiyecek ve İçecek

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kredi kartı

- Mobil Ödeme

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler