ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

berialife.com

CELAL KAVİL BERİA LİFE

KURTULUŞ MAH HURRİYET BULVARI NO 34/1 SOMA Manisa - Türkiye

Genel Bilgiler

Vergi No: 13682******

İşletme Adı: CELAL KAVİL BERİA LİFE

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 08.08.2022

İşletme Türü: Esnaf İşletmesi

Kep Adresleri: celal.kavil@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

BeriaLife Temelleri 2004 yılında beslenme danışmanlığı ile başlayan bir yolculukta atıldı. Ulusal ve yerli firmalarda geçen zaman, tecrübeler ile 2019 yılında iş ortakları ile birlikte üretim ve markalaşma faaliyetlerine başlayarak, BeriaLife markası insanlara tanıtılmaya başladı. Bir çok alanda üretim gücü bulunan BeriaLife sağlıklı yaşam ürünlerini piyasaya sunmanın gücünün haricinde; yüzlerce bayiye ev sahipliği yaptı. Yeterli alt yapı ve markalaşma sürecinin sonucunda 2022 yılı itibari ile yeni nesil pazarlama planı ile sektöre devrimsel niteliğinde bir fark ekleyerek, her geçen gün müşterileri ve girişimcileri ile büyümeye devam ediyor.

Mal ve Hizmetler

- Kişisel Bakım ve Kozmetik

- Yiyecek ve İçecek

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kredi kartı