ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

inovastil.com

İNOVASTİL KURSİSTEM BİLİŞİM HİZMETLERİ SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

AYDINLI MAH. ESRA SOK NO 8/3 TUZLA İstanbul - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0593078007100001

Vergi No: 5930******

İşletme Adı: İNOVASTİL KURSİSTEM BİLİŞİM HİZMETLERİ SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 21.03.2024

İşletme Türü: LİMİTED ŞİRKET

Kep Adresleri: inovastil@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Firmamız olarak iş elbiseleri iş güvenliği ve iş sağlığı ekipmanları alanında faaliyetlerimizi sürdürüyoruz. Firmamız kaliteli ürünü kaliteli hizmeti benimsemiş müşteri memnuniyetine ön planda tutan bir konsept ile işinde başarılı olan bir firma durumuna gelmiştir. Her zaman çalışanını ve tedarikçisine mağdur etmeyen bir firma olduk. Firmamız olarak uzun yılların getirmiş olduğu tecrübe ile yapmış olduğumuz işi benimsiyor kendimize ve firma ekibimize güveniyoruz. Kurumsal kimliğimizi yansıtan ürün çıkarırken kendi firmamızın bir parçası olduğunu bilerek buna göre hareket ediyoruz. Firmamız olarak üretimin her aşamasında güncel teknolojiyi kullanıyoruz. Firma odaklı çalışıyor ve müşterilerimizin istekleri doğrultusunda özel tasarım iş kıyafetleri üretiyoruz. Üretmiş olduğumuz iş elbiselerini zaman kaybetmeden firmalara hızlı bir şekilde ulaştırıyoruz. Ayrıca bize verilen siparişin durumundan müşterilerimize haberdar ediyor ve düzenli olarak detaylı bilgi ulaştırıyoruz. Çalışanlarınızın ve işletmenizin kurumsal kimliğine uygun aynı zamanda rahat çalışabilecekleri iş kıyafetleri ve koruyucu donanımlar ile keyifli çalışmalarını sağlayabilirsiniz. Çalışanlarınızın güvenliğini sağlamak için gerekli olan tüm ekipmanları firmamızdan temin ederek daha güvenli ve vermeye çalışmalarını sağlayabilir ve iş kalitenizi arttırabilirsiniz. Firma logonuzun yer almış olduğu tişört şapka ve çanta gibi tekstil ürünleri firmamızın akılda kalıcılığını artırır. Sizler de bu sayede düşük maliyetli reklam yapma fırsatı bulursunuz. Bizler firmamız olarak her sektöre uygun çözümlerimiz ile istediğiniz kadar ürün grubuna veya promosyon ürününe yapılmasını istediğiniz baskı veya nakışa uyguluyor en kısa sürede sizin kullanımınıza sunuyoruz.

Mal ve Hizmetler

- Tekstil

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kredi kartı

- Mobil Ödeme

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler