ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.generali.com.tr

GENERALİ SİGORTA ANONİM ŞİRKETİ

ALTUNİZADE MAH ORD. PROF. DR. FAHRETTİN KERİM GÖKAY CAD. ALTINYURT PLAZA NO:38 İÇ KAPI NO:5 34662 ÜSKÜDAR İstanbul - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0394000603100017

Vergi No: 3940******

İşletme Adı: GENERALİ SİGORTA ANONİM ŞİRKETİ

Mobil Uygulama Adi: Generali Hesabım

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 21.09.2022

İşletme Türü: Anonim Şirket

Google Play Store Link: https://play.google.com/store/apps/generalihesabim

App Store Link: https://apps.apple.com/tr/app/generalihesabim

Kep Adresleri: generalisigorta@hs03.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Site/Mobil uygulamaya ilişkin bu alana veri girişinde bulunulmamıştır.

Mal ve Hizmetler

- Finansal Hizmetler

Ödeme Türleri

- Havale / EFT

- Kredi kartı