ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.dermateks.com

YILDIRIM DURMUŞ EUROMY ATAŞEHİR EMLAK MÜŞAVİRLİĞİ

DERMATEKS SAĞLIK MALZEMELERİ SAN.TİC.LTD.ŞTİ - NUH NACİ DURMUŞ. FERHATPAŞA MAH. YEDİTEPE CADDESİ. ERDOĞANLAR İŞMERKEZİ NO:17-19 – KAT.1-2 34888 ATAŞEHİR / İSTANBUL – TÜRKİYE İstanbul - Türkiye

Genel Bilgiler

Vergi No: 46381******

İşletme Adı: YILDIRIM DURMUŞ EUROMY ATAŞEHİR EMLAK MÜŞAVİRLİĞİ

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 03.05.2020

İşletme Türü: Esnaf İşletmesi

Kep Adresleri: yildirim.durmus34@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

DERMATEKS SAĞLIK MALZEMELERİ SAN.TİC.LTD.ŞTİ.

Mal ve Hizmetler

- Danışmanlık Hizmetleri

- Medikal Ürünler

- Tekstil

Ödeme Türleri

- Havale / EFT