ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

insaatsepetim.com

NUİTEX BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ SANAYİ TİCARET ANONİM ŞİRKETİ

1.ORGANIZE SANAYI BÖLGESİ KARAKOYUNLU CADDESI NUMARA:4 SİNCAN Ankara - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0631065015300001

Vergi No: 6310******

İşletme Adı: NUİTEX BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ SANAYİ TİCARET ANONİM ŞİRKETİ

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 20.05.2021

İşletme Türü: Anonim Şirket

Kep Adresleri: nuitex.bilisim@hs03.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

UZUNNU ŞİRKETLER GRUBU sektördeki faaliyetlerine 1989 yılında kurulan NETELSAN markasıyla başlamıştır. Geçtiğimiz 6 sene içerisinde ise, sektörün en eski firmalarından 1960 kuruluşlu NURAL ELEKTRİK A.Ş.’yi de bünyesine katarak, hemen arkasından 2013 yılında bilişim sektörü alanında faaliyet gösteren NUİTEX BİLGİ TEKNOLOJİLERİ A.Ş. yi kurmuştur. BULBAKALIMBUL.COM A.Ş. ile 2017 yılında internet ve e-ticaret konularında girişimlere başlanmıştır. 2021 yılında NUİTEX A.Ş. çatısı altında faaliyete başlayan İNŞAATSEPETİM.COM inşaat sektöründe pazaryeri olarak hizmet veren önemli bir marka olmuş ve e-ticaret hayatına başlamıştır. UZUNNU ŞİRKETLER GRUBU böylece 32 yıllık tecrübesine yeni yatırımlar ekleyerek, gücüne güç katmış, Elektrik ve Elektronik sektöründeki faaliyetlerine de hız vererek yola devam etmektedir. Firmamız; geleceği görerek, geniş ürün yelpazesi, yüksek kalite, ileri teknoloji, inovatif AR-GE ilkesiyle hareket etmiş, kaliteyi ve hizmeti bir arada sunma duruşundan asla taviz vermeden, sürekli yenilikler yaparak, hiç durmadan istihdam ve üretime sağladığı katkıların verdiği büyük onur ve gururla birlikte, üretimlerine her geçen gün yeni bir ürün eklemiştir. Ülkemizin milli ekonomisine ciddi katkıda bulunan ve üretiminin tamamını kendi bünyesindeki tesislerinde gerçekleştiren grup şirketlerimiz, tüm Tasarım, AR-GE ve İnovasyon faaliyetlerini de kendi bünyesinde çalışan mühendisler ile yürütmektedir.

Mal ve Hizmetler

- Ambalaj ve Reklam

- Araç Kiralama

- Çiçekler

- El işleri ve Hediyelik Eşya

- Elektronik

- Ev Tekstili

- Ev, Bahçe, Mobilya

- Giyim, Ayakkabı ve Aksesuar

- Hobi, Eğlence ve Sanat

- İnşaat ve Emlak

- Makina, Endüstriyel Parça ve Araçları

- Matbaacılık ve Yayınlar

- Metalurji,Kimyasallar,Kauçuk ve Plastik

- Nakliyat ve Taşımacılık

- Otomotiv, yedek parça ve Aksesuarları

- Spor ve Outdoor

- Tadilat,Temizlik ve Organizasyon

- Tarım ve Hayvancılık Malzemeleri

- Tekstil

- Telekomünikasyon

- Yiyecek ve İçecek

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Dijital cüzdan

- Kredi kartı

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler