ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

muhendisdukkan.com

FATİH KARA

GÜNEY MH. TUĞRUL CD. NO:15/102 KÖRFEZ/KOCAELİ Kocaeli - Türkiye

Genel Bilgiler

Vergi No: 64909******

İşletme Adı: FATİH KARA

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 22.04.2022

İşletme Türü: Ticari İşletme

Kep Adresleri: fatih.kara.6@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Mühendis Dükkan, mühendislere ve bilimseverlere alanında en kaliteli ürünleri müşterilerine en uygun fiyatlarla sunmak için 2018’de Sementit Medya ve Bilişim tarafından kurulmuştur. 2018’den günümüze firmamız her daim müşterilerinin memnuniyetini öncelikleri arasında ilk sıraya almıştır. Bu yaklaşımımızla sitemizden yapılan tüm alışverişler için aynı titizliği göstermeyi amaç edinmiştir. Müşterilerimizin verdikleri siparişleri en kısa sürede kendilerine ulaşması için sürekli stoklu çalışmaktayız. MuhendisDukkan.com üzerinden yaptığınız alışverişlerin başarılı bir şekilde gerçekleşmesi ve tüm taleplerin hızla karşılanabilmesi için müşteri hizmetlerimiz her zaman sizi dinlemeye ve çözüm üretmeye hazırdır. İyi alışverişler dileriz.

Mal ve Hizmetler

- Ev Tekstili

- Giyim, Ayakkabı ve Aksesuar

- Spor ve Outdoor

- Tekstil

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Dijital cüzdan

- Havale / EFT

- Kapıda ödeme

- Kredi kartı

- Mobil Cüzdan

- Mobil Ödeme

- Ön ödemeli kart

- Sanal Para