ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.tatilyildizi.com.tr

ALPEM TAŞIMACILIK TURİZM SANAYİ VE DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

ALTAYÇEŞME MH.BAĞDAT CD.RÜYA APT.NO405 K3/23 MALTEPE İstanbul - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0057048492800001

Vergi No: 0570******

İşletme Adı: ALPEM TAŞIMACILIK TURİZM SANAYİ VE DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 29.05.2023

İşletme Türü: LİMİTED ŞİRKET

Kep Adresleri: alpem.1@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Tatilcilerin yol arkadaşı, gezginlerin daimî başlangıç noktası tatilyildizi bugün tatil severlerin desteğiyle sektörün trendlerini belirleyen, başarıları ödüllerle onurlandırılan ve tatil dendiğinde akla ilk gelen marka konumuna yükselmeyi hedeflemiştir. Kuruluşundan bugüne izlediği doğru ve dürüst hizmet politikaları, yapılan alt yapı ve teknoloji yatırımları ile günden güne büyüyerek yoluna devam etmektedir. Müşteri memnuniyetinin ve kaliteli hizmet anlayışının her şeyden önce geldiğine inanan tatilyildizi’nın tecrübeli çalışanları, bu ilke doğrultusunda ihtiyaçlarınızın tümüne hızlıca cevap verebilmek ve sizlere unutulmaz bir tatil tecrübesi yaşatmak için gerekli tüm hazırlıkları yapmaya her gün, her saat devam etmektedir. Tatilyildizi 20 kişiyi bulan profesyonel kadrosuyla, her zaman en kaliteli ürünü, uygun fiyat avantajları ile misafirlerine sunmayı hedef edinmiştir. TİCARİ KİMLİĞİMİZ 1983 yılında başladığımız sektördeki 40 yıllık turizm deneyimimizi birikimimizi 2020 yılı itibari ile yeni yüzümüz TATİL YILDIZI TURİZM ile sizlerle buluşturuyoruz. Şirketimiz TÜRSAB (Türkiye Seyahat Acentaları Birliği) üyesi İSTANBUL merkezli A grubu 12826 Belge No lu seyahat acentasıdır. Tescilli belge unvanımız Tatil Yıldızı Turizm Seyahat Acentası dır. Belge sahibi şirketimiz' Alpem Taşımacılık Turizm Sanayi ve Dış Tic. Ltd. Şti. dir. Hizmet Kalitesi Hizmet kalitesini uluslararası ISO 10002:2004 Müşteri Şikâyet Yönetim Sistemi, ISO 9001:2015 Kalite Yönetimi, ISO 14001:2015 Çevre Yönetimi, ISO 45001:2018 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetimi, ISO 27001:2017 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi ISO 22483:2020 Turizm Kalite Yönetim Sistemi ISO 31000:2018 Risk Yönetim Sistemi sertifikaları ile belgeleyen tatilyildizi, yurt içi otellerinden yurt dışı, kültür ve cruise turlarına kadar aradığınız her şeyi kolaylıkla bir arada bulabilirsiniz. Kalite Politikamız Tatilyildizi uzman personeli ve profesyonel yapılanmasıyla yasal mevzuat şartları ve müşteri beklentilerini eksiksiz karşılayarak, teknoloji, insan kaynağı ve altyapı yatırımlarıyla sürekli iyileştirmeyi benimseyip uygulayarak, müşterisini her daim misafirleri olarak değerlendirip, %100 müşteri memnuniyetini hedef almaktadır. Vizyonumuz Tatilyildizi tüm Türkiye’yi tatile göndermeyi ve %100 müşteri memnuniyetini sağlama amacıyla çalışmalarını sürdürmektedir. Misyonumuz Tatilyildizi her daim değişime ve yeniliğe açık bir yapılanmaya sahip olup, müşteri odaklı çalışmaktadır. Tatilyildizi öncelikle müşteri için vardır. Teknolojinin tüm imkânlarını müşterilerine ve personeline kullandırıp, yaptığı işte fark yaratmayı hedeflemektedir. Her zaman müşterinin ve çalışanın tercih edeceği tur operatörü olmaya çalışmaktadır.

Mal ve Hizmetler

- Tatil ve Seyahat

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kredi kartı

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler