ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

suaritmacihazi.com

NATUREL SU ARITMA CİHAZLARI İNŞAAT VE NAKLİYECİLİK SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

BATI BULVARI ATB İŞ MERKEZİ A BLOK NO:25 YENİMAHALLE Ankara - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0630010637900016

Vergi No: 6300******

İşletme Adı: NATUREL SU ARITMA CİHAZLARI İNŞAAT VE NAKLİYECİLİK SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 25.07.2023

İşletme Türü: LİMİTED ŞİRKET

Kep Adresleri: naturelsuaritmacihazlari@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Firmamız müşteri memnuniyetini birinci önceliği ve prensibi olarak benimsemiş ve müşterinin hayatına ve sağlığına değer katmak amacıyla yola çıkmıştır. Gerek eğitimli satış personelleri gerek verdiği satış sonrası ücretsiz teknik servis hizmetiyle su arıtma sektörüne 1999’da yeni bir soluk getirmiştir.

Mal ve Hizmetler

- Elektronik

- Ev, Bahçe, Mobilya

- Makina, Endüstriyel Parça ve Araçları

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Dijital cüzdan

- Havale / EFT

- Kredi kartı

- Mobil Cüzdan

- Mobil Ödeme

- Ön ödemeli kart

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler