ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.dubaivizeci.com

ASYE TRAVEL TURİZM VE SEYAHAT TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

MALTEPE MAH ESKİ CIRPICI SK NEF 12 MERTER RESİDENCE KAT 9 DAİRE 81 ZEYTİNBURNU / İSTANBUL İstanbul - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0091126858000001

Vergi No: 0911******

İşletme Adı: ASYE TRAVEL TURİZM VE SEYAHAT TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 15.07.2023

İşletme Türü: LİMİTED ŞİRKET

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Dubaivizeci.com, Dubai seyahati için vize başvuru sürecini kolaylaştıran bir firamdır. Hızlı ve güvenilir vize hizmetleriyle Dubai deneyiminizi mükemmelleştirin.

Mal ve Hizmetler

- Danışmanlık Hizmetleri

- Tatil ve Seyahat

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kredi kartı