ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

otelegidelim.com

OTL TURİZM TİCARET ANONİM ŞİRKETİ

BÜYÜKŞEHİR MAH. CUMHURİYET CAD. EKİNOKS RESİDENCE NO:1 E1 BLOK D:18 BEYLİKDÜZÜ İstanbul - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0649116589400001

Vergi No: 6491******

İşletme Adı: OTL TURİZM TİCARET ANONİM ŞİRKETİ

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 30.10.2023

İşletme Türü: Anonim Şirket

Kep Adresleri: otlturizm@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

14122 OTL WORLD TRAVEL Seyahat Acentesi olarak TÜRSAB (Türkiye Seyahat Acenteleri Birliği)’nin üyesi olup, Seyahat Acenteliği hizmetlerini Kültür ve Turizm Bakanlığı “A grubu Seyahat Acentesi İşletme Belgesi” ile hizmet vermektedir. Sizlerin yoğun ilgisi sayesinde her geçen gün hizmet kalitesini ve ürün yelpazesini genişleterek ükemizin önde gelen online platformları arasında yer almak hedefiyle çalışıyoruz. Geniş bir hizmet ağına sahip olan Acentemiz, müşteri mutluluğunu ön planda tutan, deneyimli kadrosu, güvenilir kimliği ile çağdaş standartlarda hizmet veren örnek bir kuruluş olarak hizmet sunmaktadır. Şirketimizde minimum % 70 bayan çalışan kotası uyguluyoruz ve istihdam sağlamaya devam ediyoruz. “ Çalışıyoruz ve üretiyoruz. ”

Mal ve Hizmetler

- Tatil ve Seyahat

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kredi kartı

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler