ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.hoxs.com

KRGL TEKSTİL SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

ESENYALI MAH. YANYOL CAD. VARYAP PLAZA, NO:61/40, PENDİK İstanbul - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0589087153300001

Vergi No: 5890******

İşletme Adı: KRGL TEKSTİL SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 18.08.2022

İşletme Türü: LİMİTED ŞİRKET

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

HOX’S konsepti, sadece sınırlı bir topluluğun değil, çok geniş bir kitlenin bütçesine uyan hazır giyim ürünleri ve aksesuarları sunma fikrinden doğmuştur. Sürdürülebilirliği merkezine alarak tasarım, işlevsellik, kalite ve değer kavramlarını en üst seviyede temsil etmeye odaklanan HOX’S konsepti ar-ge, tasarım, malzeme tedariki, üretim, paketleme, dağıtım ve satış sonrası süreçlerinin tamamında etkin biçimde uygulanmaktadır. Hedefimiz, her geçen gün daha fazla kişinin zekice tasarlanmış, yüksek kaliteli, insan sağlığına ve çevreye duyarlı ürünler kullanmasını sağlamaktır. HOX'S bir KRGL GROUP markasıdır.

Mal ve Hizmetler

- Tekstil

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kapıda ödeme

- Kredi kartı

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler