ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.cocukludunya.com

Z PLANET BİLGİ TEKNOLOJİLERİ ANONİM ŞİRKETİ

TEŞVİKİYE MAH. VALİKONAĞI CAD. NO: 74 / 2 NİŞANTAŞI, ŞİŞLİ  İstanbul - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0563062906100001

Vergi No: 5630******

İşletme Adı: Z PLANET BİLGİ TEKNOLOJİLERİ ANONİM ŞİRKETİ

Mobil Uygulama Adi: ÇocukluDünya

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 23.10.2020

İşletme Türü: Anonim Şirket

Google Play Store Link: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.cocukludunya2

App Store Link: https://apps.apple.com/tr/app/cocukludunya/id1487327970

Kep Adresleri: zplanetbilgi@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Çocuğunuzun tüm yeteneklerini eğitici oyunlarla geliştirelim Doğumdan itibaren çocuğunuzun gelişim seviyesine uygun, oyunlar ve aktiviteler içeren, günlük program sunuyoruz.

Mal ve Hizmetler

- Anne, Bebek ve Oyuncak

- Eğitim

- Online Eğitim

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kredi kartı

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler