ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.denizbutik.com

DENİZ DENİZ BUTİK TEKSTİL SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ

EMEK MAH. NATO YOLU CAD. NO:288 KAT:3 İstanbul - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0291141651600001

Vergi No: 2911******

İşletme Adı: DENİZ DENİZ BUTİK TEKSTİL SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 22.01.2021

İşletme Türü: Anonim Şirket

Kep Adresleri: denizbutik@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Biz kimiz? Biz MODA’yız. Milyonlarca takipçimiz ve yüzbinlerce müşterimiz ile perakende ve e-ticarette Türkiye’nin en hızlı büyüyen markasıyız. Sosyal medyanın bilinirliği ve güvenilirliği en yüksek kadın giyim markasıyız. Türkiye’nin en büyük ve en fenomen e-ticaret markasıyız! Kadın dayanışması ve gücüne inanıyoruz, çalışma arkadaşlarımızın %95’ini kadınlardan oluşturuyoruz. Her gün binlerce müşterimize hizmet vererek yarattığımız farkın tek bir hedefi var; ülkemizde ve dünyada milyonlarca kadını giydirecek olan modayı yaratmak. Sosyal medyada bulunan 3 milyondan fazla takipçimizin sevgisini kazandığımız gibi, her gün yenilenen sezonun en trend seçenekleriyle e-ticarette duruşumuzu değiştirmiyoruz. Türkiye'nin en büyük butiği denizbutik.com, yıllardır hizmet verdiği perakende sektöründe olduğu gibi internette de en iyi hizmeti vermekte. Her zaman %100 müşteri memnuniyetini başarının temeli olarak kabul ediyoruz!

Mal ve Hizmetler

- El işleri ve Hediyelik Eşya

- Ev Tekstili

- Giyim, Ayakkabı ve Aksesuar

- Hobi, Eğlence ve Sanat

- Kişisel Bakım ve Kozmetik

- Tekstil

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kapıda ödeme

- Kredi kartı

- Ön ödemeli kart

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler