ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.tablolife.com Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi'nde kaydı doğrulanmış bir sitedir

FUDE PAZARLAMA İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

YEŞİLKÖY MAH. ATATÜRK CAD. EGS BUSİNESS PARK NO: 12 İÇ KAPI NO: 26 BAKIRKÖY/ İSTANBUL İstanbul - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0388173551800001

Vergi No: 3881735518

İşletme Adı: FUDE PAZARLAMA İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

Mobil Uygulama Adi: tablolife

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 13.10.2021

İşletme Türü: LİMİTED ŞİRKET

Google Play Store Link: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.tablolife.mobil&hl=tr&gl=US

Kep Adresleri: furkan.ozkan.1@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Ev ve iş yerinizde fark yaratacak dekoratif ürünler uygun fiyat , taksit seçenekleri ve ücretsiz kargo fırsatı ile TabloLife.com'da! Yağlı boya tablo, yağlı boya dokulu, kanvas, cam baskı, çerçeveli tablolar, duvar saatleri ve diğer dekorasyon ürünleri ile yaşam alanlarınızı renklendirin.

Mal ve Hizmetler

- El işleri ve Hediyelik Eşya

- Ev, Bahçe, Mobilya

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Kredi kartı

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler