voiser.net Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi'nde kaydı doğrulanmış bir sitedir

VOİSER TEKNOLOJİ LİMİTED ŞİRKETİ

FLATOFİS, DEFTERDAR MAH. OTAKÇILAR CAD. NO: 78-98 EYÜPSULTAN/İSTANBUL İstanbul - Türkiye


BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodunun bulunması, o işletmenin yalnızca 6563 sayılı Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Hakkında Kanun ve ikincil düzenlemelerine uyum sağlaması hususunda gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermekte olup bu işletmelerin ve alışverişlerin yapıldığı internet sitelerinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını garanti etmemektedir.

Genel Bilgiler

Mersis No: 0925098119400001

Vergi No: 9250981194

İşletme Adı: VOİSER TEKNOLOJİ LİMİTED ŞİRKETİ

Mobil Uygulama Adi: Voiser

Google Play Store Link: https://play.google.com/store/apps/details?id=net.voiser.voisernet

App Store Link: https://apps.apple.com/tr/app/voiser/id1607540165

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Voiser Ses Teknolojileri Platformu. Yapay Zeka İle 75+ Dilde Seslendirme Yapın. Deşifre İle Ses Dosyalarınızı Yazıya Çevirin.

Mal ve Hizmetler

- Yazılım

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kredi kartı

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler