ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

voiser.net

VOİSER TEKNOLOJİ LİMİTED ŞİRKETİ

FLATOFİS, DEFTERDAR MAH. OTAKÇILAR CAD. NO: 78-98 EYÜPSULTAN/İSTANBUL İstanbul - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0925098119400001

Vergi No: 9250******

İşletme Adı: VOİSER TEKNOLOJİ LİMİTED ŞİRKETİ

Mobil Uygulama Adi: Voiser

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 20.02.2022

İşletme Türü: LİMİTED ŞİRKET

Google Play Store Link: https://play.google.com/store/apps/details?id=net.voiser.voisernet

App Store Link: https://apps.apple.com/tr/app/voiser/id1607540165

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Voiser Ses Teknolojileri Platformu. Yapay Zeka İle 75+ Dilde Seslendirme Yapın. Deşifre İle Ses Dosyalarınızı Yazıya Çevirin.

Mal ve Hizmetler

- Yazılım

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kredi kartı

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler