www.siparisyolda.com Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi'nde kaydı doğrulanmış bir sitedir

ŞAHİN TERCÜME VE İNTERNET HİZMETLERİ DANIŞMANLIK TURİZM TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

CEVİZLİK MAH. İSTANBUL CAD. NO:12/21 BAKIRKÖY İstanbul - Türkiye


BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodunun bulunması, o işletmenin yalnızca 6563 sayılı Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Hakkında Kanun ve ikincil düzenlemelerine uyum sağlaması hususunda gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermekte olup bu işletmelerin ve alışverişlerin yapıldığı internet sitelerinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını garanti etmemektedir.

Genel Bilgiler

Mersis No: 0797034193900013

Vergi No: 7970341939

İşletme Adı: ŞAHİN TERCÜME VE İNTERNET HİZMETLERİ DANIŞMANLIK TURİZM TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

Mobil Uygulama Adi: Sipariş Yolda

Google Play Store Link: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.siparisyolda.mobil&hl=tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Alışverişin Gözde Mekanı SiparişYolda.com 2008 yılından bu yana Şahin Terc.ve İnternet Hizmetleri Dan.Turz.Tic.Ltd.Şti.'nin tescilli bir markası olup, bu şirketin Türkiye e-ticaret pazarının ilk yıllarında farklı markalar altında edinmiş olduğu engin tecrübeler ışığında 2018 yılı itibariyle elektronik ticaret faaliyetlerini yeniden hayata geçirmiş online bir alışveriş platformudur. SiparişYolda.com SSL (Secure Sockets Layer) güvenlik teknolojisi ve Ticimax güvencesindeki mobil cihaz uyumlu kullanıcı dostu alt yapısıyla ve PCI-DSS 1. Seviye Sertifikasının yanı sıra 6493 sayılı kanun çerçevesinde Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu (BDDK) lisanslı ödeme kuruluşu olarak hizmet veren Iyzico Güvenli Ödeme Sistemleri sayesinde sizlere çok daha güvenli bir alışveriş imkanı sağlar.

Mal ve Hizmetler

- Giyim, Ayakkabı ve Aksesuar

- Hobi, Eğlence ve Sanat

- Kişisel Bakım ve Kozmetik

- Tadilat,Temizlik ve Organizasyon

- Yiyecek ve İçecek

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kredi kartı

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler