ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.markgross.com.tr

BİLSA TEKNOLOJİ YAZILIM BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİK DANIŞMANLIK HİZMETLERİ GIDA PAZARLAMA İTHALAT İHRACAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

HAFİZİYE MAH CUMHURİYET CAD 104 SOKAK NO:6/A BAŞKALE VAN Van - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0175094115300001

Vergi No: 1750******

İşletme Adı: BİLSA TEKNOLOJİ YAZILIM BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİK DANIŞMANLIK HİZMETLERİ GIDA PAZARLAMA İTHALAT İHRACAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 10.08.2023

İşletme Türü: LİMİTED ŞİRKET

Kep Adresleri: yildirim.bayhan@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

MARKGROSS

Mal ve Hizmetler

- Anne, Bebek ve Oyuncak

- Elektronik

- Finansal Hizmetler

- Kişisel Bakım ve Kozmetik

- Kupon, Kredi ve Hediye Çeki

- Ofis ve Okul Malzemeleri

- Süpermarket ve Petshop

- Tekstil

- Yazılım

- Yiyecek ve İçecek

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kapıda ödeme

- Kredi kartı

- Mobil Ödeme

- Ön ödemeli kart

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler