ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.refshop.net Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi'nde kaydı doğrulanmış bir sitedir

RAMAZAN BİLGİN -

DUMLUPINAR MAHALLESİ KADINANA CADDESİ ENFİYECİOĞLU ZAFER ÇARŞISI NO 11 KAT 1 İÇ KAPI NO 106 AFYON/ MERKEZ Afyonkarahisar - Türkiye

Genel Bilgiler

Vergi No: 58927******

İşletme Adı: RAMAZAN BİLGİN -

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 02.12.2020

İşletme Türü: Esnaf İşletmesi

Kep Adresleri: ramazan.bilgin@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

HAKEMSİZSİNİZ Hakemsizsiniz 2017 yılından bu yana dijital ortamlarda hakemliğe daire bilgi vermek ve bu alandaki tüm faaliyetleri gerçekleştirmektedir.Hakemsizsiniz’in amacı her zaman güncel oyun futbol oyun kuralları hakkında çalışmalar yaparak insanları bilgilendirmektir. Hergün hakemliğe dair bilgiler , sorular , video testler yayınlayarak aktifliğimizi yüksek hakemlik yapanları tüm sınavlara hazırlamak hakemlik yapmak hakem olmak isteyenleri hazırlamak ve bilgilendirmektir. Her gün takipçilerimiz veya hakemsizsiniz’i takip edicek insanlar için ekibimiz kendini bildiklerini güncelliyor ve çalışmalarımıza devam ediyoruz. Daha geniş kitlelere ulaşmak doğru ve güncel bilgiyi sunmak için araştırmalarımızı yapıp dijital ortamlarda yayınlıyoruz. REF SHOP & HAKEMSİZSİNİZ Hakemsizsiniz 2018 yılından bugüne dijital yani sosyal platformlarda her türlü hakem ve spor malzemeleri sektöründe faaliyet gösteren bir kuruluştur. Amacımız bizi tercih eden kişilere uygun fiyatlı yüksek kaliteli ürünler sunarak bizi tercih edenlerin yüzünü güldürmek memnun etmektir. Unutmayalım ki konforlu hayat kaliteli yaşam herkesin hakkıdır.Müşterilerimize sunduğu kaliteli ve uygun fiyatlı ürünlerini,www.hakemsizsiniz.com aracılığı ile artık Türkiye’nin ve dünyanın her noktasına ulaştırmaktadır. 2018 yılından bu yana dijital ortam yani sosyal medya platformlarında faaliyet gösterdikten sonra mağazamız AFYONKARAHİSAR’da açılmış ve faaliyete geçmiştir. Firmamız her gün ülkemizde ve dünya da bizi takip eden ve tercih eden insanlara & müşterilere hizmet vermektedir.

Mal ve Hizmetler

- Elektronik

- Giyim, Ayakkabı ve Aksesuar

- Spor ve Outdoor

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kredi kartı

- Ön ödemeli kart

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler