ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

fiyatperformans.com.tr

FİYAT PERFORMANS BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

GÖKEVLER MAHALLESİ 2312. SOKAK NO:18J DAİRE:127, BURÇ İSTANBUL İstanbul - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0388151402500001

Vergi No: 3881******

İşletme Adı: FİYAT PERFORMANS BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

Mobil Uygulama Adi: Fiyat Performans

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 29.11.2023

İşletme Türü: LİMİTED ŞİRKET

Google Play Store Link: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.fiyatperformans.app&pli=1

App Store Link: https://apps.apple.com/ar/app/fiyat-performans/id1620887182

Kep Adresleri: fiyatperformansbilisim@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Fiyatperformans.com.tr, çeşitli kategorilerdeki ürünlerin internet fiyatlarını karşılaştırmanıza olanak tanıyan özgün bir platformdur. Teknolojiden moda ürünlerine, ev aletlerinden günlük kullanım ürünlerine kadar geniş bir ürün yelpazesini kapsayan sitemiz, kullanıcıların ihtiyaç duydukları ürünleri en uygun fiyatlarla bulmalarına yardımcı olur. Her kategoride hazırlanan detaylı fiyat-performans listeleri sayesinde, hem kaliteli hem de bütçe dostu alışveriş seçeneklerine kolayca erişebilirsiniz. Fiyatperformans.com.tr, akıllı filtreleme seçenekleri ve kullanıcı dostu arayüzü ile en güncel fiyatları ve ürün özelliklerini karşılaştırmanıza imkan tanır. Alışveriş deneyiminizi kolaylaştırmak ve en iyi fiyat-performans oranını sunmak için buradayız!

Mal ve Hizmetler

- Yazılım

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kredi kartı

- Sanal Para

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler