ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.omegaskinlab.com

OMEGA LABORATUVARLARI KOZMETİK TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

HARBİYE MAHALLESİ MİM KEMAL ÖKE CADDESİ NO:12 ERENLER APARTMANI DAİRE: 1 İstanbul - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0642078325400001

Vergi No: 6420******

İşletme Adı: OMEGA LABORATUVARLARI KOZMETİK TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 25.06.2021

İşletme Türü: LİMİTED ŞİRKET

Kep Adresleri: omegalaboratuvarlari@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Omega Skin Laboratories (OSL), temel prensip olarak cilt bakımında kaliteyi doğru maliyetlerle sağlayacak şekilde hazırlanmıştır. Etkisi bilimsel olarak kanıtlanmış yaşlanma karşıtı seri ve cilt sorunlarının çözümüne yardımcı koleksiyondan oluşmaktadır. Marka bütünlüğü, en güncel bilimsel çalışmalar ve yüksek kalite göz önünde bulundurularak oluşturulmuştur. Amaç, tüm ürünlerde kişinin kendi cilt tipine uygun ürünü bilerek, net ve saydam bir şekilde cilt bakımını sağlayabilmesidir. OSL, içeriğinin saydamlığı ile her ürünle ilgili net bilgiler verir. Kullanan kişinin kafasında herhangi bir soru işareti uyandıracak gizli içerikler barındırmaz. OSL sizin için etkinliği bilimsel olarak kanıtlanmış ve kaliteli içerikleri doğru fiyatlarla sağlamak üzere formülüze edilmiştir. Ekibimiz dermatoloji uzmanlığı, kimya bilimi ve kozmetoloji konularında uzmanlaşmıştır. Gelişmiş teknoloji ve gizlilik esası ile yüksek fiyatlarda satılan ürünler çoğu insanın kafasını karıştırabilmektedir. OSL ise dürüstlükle bilgileri paylaşabilmek, kullanıcılar ile iletişim kurmak ve mantıklı fiyatlarla piyasaya etkin, daha tanıdık teknolojiler getirmek için vardır. Özetle OSL ürünlerinin saydam ve bilimsel formülleri ile anketle yönlendirilmiş cilt tipinize uygun günlük uygulama planları bir uyum halinde size sunulmaktadır. Bu sayede cildinize uygun doğru ürüne en kısa yoldan ulaşarak hem zamandan hem de yanlış ürünlere harcama yapmadan paradan tasarruf etmenize olanak sağlanmış olur.

Mal ve Hizmetler

- Kişisel Bakım ve Kozmetik

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kredi kartı

- Mobil Ödeme

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler