www.alkayaelektronik.com Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi'nde kaydı doğrulanmış bir sitedir

ALKAYA ELEKTRONİK SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

YENİ MAH. KARASU CD. NO:2 ( ATATÜRK SANAYİ SİTESİ KARŞISI ) ERENLER / SAKARYA Sakarya - Türkiye


BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodunun bulunması, o işletmenin yalnızca 6563 sayılı Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Hakkında Kanun ve ikincil düzenlemelerine uyum sağlaması hususunda gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermekte olup bu işletmelerin ve alışverişlerin yapıldığı internet sitelerinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını garanti etmemektedir.

Genel Bilgiler

Mersis No: 0054042745600018

Vergi No: 0540427456

İşletme Adı: ALKAYA ELEKTRONİK SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

Kep Adresleri: alkayaelektronik@hs02.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Firmamız; ülkemizde ve bölgemizde ihtiyaç duyulan her türlü elektronik malzemeyi pazarlamak, tedariğini ve dağıtımını yapmak, konumuzla uğraşan veya talebi olan firmalara Türkiye'de ve Dünya'da lider konumda bulunan üretici firmalarında tam desteğini alarak en kaliteli malzemeyi en iyi fiyatlarla sunmak amacı ile 1982 tarihinde kurulmuştur. Alkaya Elektronik Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi; her geçen gün çalışma alanını,hizmet kalitesini, ürün yelpazesini ve müşteri portföryünü sizlerin de desteği ile genişletmekte ve müşteri memnuniyetini vazgeçilmezler arasına ilk sıraya koymaktadır. Şu anda sizlerin sayesinde 3200 m² alanda lojistik depomuz, Sakarya'da 2 şube, Düzce ve İzmit'de 1 olmak üzere 4 Şubemiz ve toplam 60 personelimiz bulunmaktadır. Kendi alanında lider olmuş onlarca marka ve firmalarının bayiliğini yapan şirketimiz, 2009 Yılı itibari ile Valx ve Alkatech markası adında kendi ithal ettiği onlarca ürünleri de müşterilerin beğenisine sunmuştur. Alkaya Elektronik olarak 3200 m² kapalı alana sahip lojistik depomuzdan tüm Türkiye genelinde perakende, bayi ve internet müşterilerimize ürün akışı sağlanmaktadır. Müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek için kurduğumuz alkayaelektronik.com ve bayi.alkayaelektronik.com online alışveriş mağazamız sizlerin de beğenisini toplayarak, sayenizde büyüyerek, yüzbinlerce müşterimize hizmet vermektedir.

Mal ve Hizmetler

- Elektronik

- Ofis ve Okul Malzemeleri

- Otomotiv, yedek parça ve Aksesuarları

- Spor ve Outdoor

- Tadilat,Temizlik ve Organizasyon

- Telekomünikasyon

- Yazılım

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kredi kartı

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler