ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.farinay.com.tr

RAŞİT KIRICI

ACIBADEM MH. ÇEÇEN SK. NO.25 AKASYA AVM WORQUARTERS 426B ÜSKÜDAR İstanbul - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 25454***********

Vergi No: 25454******

İşletme Adı: RAŞİT KIRICI

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 26.01.2018

İşletme Türü: TİCARİ İŞLETME

Kep Adresleri: rasit.kirici@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Merhabalar. İşyerimiz Ünalan Mh. Libadiye Cd. Emaar Square Sitesi E Blok Kat:29 D:2908 Üsküdar / İstanbul İçerisinde olup satışlarımız sadece web sitelerimiz olan https://www.farinay.com.tr üzerinden sipariş almaktadır, İstanbul, Bursa ve Kocaeli içerisinde kapıda ödeme seçeneği mevcuttur. İşimiz araba yataklar olup model çeşitlerimiz çoktur ve adetli siparişlerinizde dilediğiniz şekilde modifiye edebilirsiniz. Arabalı çocuk odaları, Genç odaları başlıca iştikal konumuzdur.

Mal ve Hizmetler

- Elektronik

- Ev Tekstili

- Ev, Bahçe, Mobilya

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kapıda ödeme

- Kredi kartı

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler