ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.seybomak.com Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi'nde kaydı doğrulanmış bir sitedir

MUHAMMED SEYİT BOZDEMİR SEYBOMAK

ATAKENT MAH. 2016 NOLU CAD. DOĞAN APT. ALTI NO:3/A ŞEHİTKAMİL Gaziantep - Türkiye

Genel Bilgiler

Vergi No: 32323******

İşletme Adı: MUHAMMED SEYİT BOZDEMİR SEYBOMAK

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 07.02.2022

İşletme Türü: Esnaf İşletmesi

Kep Adresleri: mseyit.bozdemir@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Seybomak makine, Gaziantep te yerleşik bir aile şirketidir. Petek temizleme makineleri imalatında sahada çalışmanın avantajlarıyla kullanıcı dostu ve yıllarca kullanabileceğiniz makinelerin imalatını yapmaktadır. Aynı zamanda Kombi servis hizmeti vererek binlerce müşterilik portföyü ile kaliteli servis hizmeti sunmaktadır. Türkiye geneline yapılan satışlarımızla çok değerli ustalara servis ve teknik destek hizmeti vermekteyiz. Ortak üretimimiz Miran marka Kanal açma makineleri ve yedek parçalarıyla sıhhi tesisat ustalarımıza kaliteyi ucuza alma fırsatı sunmaktayız. Seybomak Makine İmalat Ana bayi, Miran Makine, Rothenberger, Marwos, Testo ve Kuletaş Kompresör bayiliklerimizle perakende ve online satış yapmaktayız. Bunun dışında Türkiye nin önde gelen e-ticaret platformlarında e-ticaret mağazalarımızda imalattan satışlarla sizlere daha yakın olmayı hedefliyoruz. Kendi patentli markamız altında çeşitli yedek parça imalatı da yaparak kaliteyi daha ucuza sunuyoruz.

Mal ve Hizmetler

- Ev, Bahçe, Mobilya

- Makina, Endüstriyel Parça ve Araçları

- Tadilat,Temizlik ve Organizasyon

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kapıda ödeme

- Kredi kartı

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler