ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.trendallbutik.com

SÜLEYMAN GÜL

SAHRAYICEDİT MAH. MÜMİN DERESİ SOKAK. NO:38/B KADIKÖY, İSTANBUL İstanbul - Türkiye

Genel Bilgiler

Vergi No: 46399******

İşletme Adı: SÜLEYMAN GÜL

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 31.03.2021

İşletme Türü: Ticari İşletme

Kep Adresleri: suleyman.gul.3@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Giyim sektörü içerisinde faaliyet gösteren TrendAll Butik olarak, geniş ürün yelpazemiz ile bebek ve çocuk giyim alanında hizmet vermekteyiz. Günümüzde modayı takip edenler elbette yalnızca büyükler değil. Yarının gençleri olacak bugünün çocukları da artık kendi zevklerine uygun şekilde giyinmeyi tercih etmektedir. Bizler de en iyilerini hak ettiklerini düşündüğümüz çocuklarımıza farklı zevklere hitap edebilecek çeşitlilikte kaliteli kıyafet seçeneğini sunmaktayız. Sektörde edindiğimiz tecrübelerimize güvenerek, kaliteli ürün seçeneklerimizin yanında uygun fiyat avantajları da sunarak geniş kitlelere hitap edebilmeyi istiyoruz. Güler yüzlü hizmet anlayışımız ile müşterilerimize aradıkları ve ihtiyaçları olan ürünleri bulmalarında yardımcı oluyoruz. Çocuklarımızın sağlıklarını her şeyden önemli tutarak, onlara sağlıklı ve çevre dostu ürünler sunabilmeyi hedefliyoruz. Bunun için insan sağlığına zararlı maddeler içermeyen ürünler sunuyor ve onlara verdiğimiz değeri göstermeye çalışıyoruz. Her yaştan kız ve erkek çocuklar için şık, kullanışlı, dayanıklı, çok farklı renk ve modelde ürünümüzle, giyim ihtiyaçlarını karşılamak için gelen müşterilerimizin mağazamızdan aradıkları ürünleri bularak ayrılmalarını sağlıyoruz. Bunun için ürünlerimizi her daim yeniliyor ve alternatif ürün seçeneklerimizle her zevke ve ihtiyaca hitap eden ürünler bulundurmaya özen gösteriyoruz. İyi ve kaliteli giyinmek herkesin hakkı olduğu kadar çocukların da hakkı olduğunu düşünüyoruz. Bunun için en iyisini bulmak adına dinamik kadromuzla modayı yakından takip ederek oluşturduğumuz koleksiyonlarımızla hizmetlerimize devam ediyoruz. Sizleri de çocuklarınızın giyim ihtiyaçlarını karşılamak için geniş ürün yelpazemizi görmeye davet ediyoruz. Hedef kitlemiz çocuklarımız olmasının yanında, ürün yelpazemizde kadın ve erkek koleksiyonumuz ile sizlere de hizmet sunmaktayız. Keyifli alışverişler dileriz.

Mal ve Hizmetler

- Anne, Bebek ve Oyuncak

- Giyim, Ayakkabı ve Aksesuar

- Tekstil

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kapıda ödeme

- Kredi kartı

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler