ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.nismaambalaj.com

NİSMA AMBALAJ İÇ VE DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

İKİTELLİ OSB MAH. SÜLEYMAN DEMİREL BULVARI SİNPAŞ İŞ MODERN KAT:1 NO:J30 BAŞAKŞEHİR İstanbul - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0631144829200001

Vergi No: 6311******

İşletme Adı: NİSMA AMBALAJ İÇ VE DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 02.10.2023

İşletme Türü: LİMİTED ŞİRKET

Kep Adresleri: nisma@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Nisma Ambalaj, 2020 yılında faaliyete başlamış olup 40 seneyi aşkın tecrübeye sahip bir yönetim kadrosuna sahiptir. Üretici kimliği ve çözüm ortaklarıyla birlikte günümüzün ihtiyaçlarına yönelik olarak fatura cebi, baskılı/baskısız kargo poşeti, koli, streç film gibi geniş bir ürün yelpazesi sunmaktadır. Şirketimiz, Türkiye ve dünya genelinde farklı sektörlere hizmet vermektedir. Üretim sürecinde birinci sınıf kalitede hammadde kullanmakta ve gelecek nesillere sağlıklı bir dünya bırakmak için doğada çözünen malzemeler tercih etmektedir. Günümüzde talebin artması ve e-ticaret sektörünün yükselişte olması sektördeki gelişmeleri ve pazardaki yeni talepleri yakından takip etmemizi gerektiriyor. Böylece ulaşılabilir ambalaj ve paketleme ürünlerini küçük ve büyük ölçekli tüm firmalarla buluşturmak için çalışıyoruz. Müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmak ve müşterilerimizin istek ve beklentilerine uygun olarak yaratıcı çözümler sunmak önceliğimizdir. Kaliteli hizmetimizden ödün vermeden, ihtiyaca yönelik çözümler sunarak sürdürülebilir bir hizmet sunmayı hedefliyoruz.

Mal ve Hizmetler

- Ambalaj ve Reklam

Ödeme Türleri

- Dijital cüzdan

- Kapıda ödeme

- Mobil Cüzdan

- Mobil Ödeme

- Ön ödemeli kart

- Sanal Para

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler