yilbasisusleri.shop Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi'nde kaydı doğrulanmış bir sitedir

A2E TEKNOLOJİ BİLİŞİM HİZMETLERİ ELEKTRONİK MAĞAZACILIK VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

İÇERENKÖY MAH. PROF. DR. ALİ NİHAT TARLAN CAD. SÜLEYMAN BAŞKAN İŞ MERKEZI NO: 84 İÇ KAPI NO: 12 ATAŞEHİR İstanbul - Türkiye


BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodunun bulunması, o işletmenin yalnızca 6563 sayılı Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Hakkında Kanun ve ikincil düzenlemelerine uyum sağlaması hususunda gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermekte olup bu işletmelerin ve alışverişlerin yapıldığı internet sitelerinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını garanti etmemektedir.

Genel Bilgiler

Mersis No: 0001246726000001

Vergi No: 0012467260

İşletme Adı: A2E TEKNOLOJİ BİLİŞİM HİZMETLERİ ELEKTRONİK MAĞAZACILIK VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

Kep Adresleri: a2eteknoloji@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

yilbasisusleri.shop, A2E Teknoloji Bilişim Hizmetleri Elektronik Mağazacılık ve Ticaret Limited Şirketi’ne aittir. 2022 yılında kurulmuş olup yeni yıl konseptine uygun aydınlatma ve dekorasyon ürünlerini, müşterilerine kaliteli bir şekilde en iyi fiyatla sunmayı amaçlamaktadır.

Mal ve Hizmetler

- El işleri ve Hediyelik Eşya

- Elektronik

- Ev Tekstili

- Ev, Bahçe, Mobilya

Ödeme Türleri

- Havale / EFT

- Kredi kartı

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler