ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.malitur.com

MALİTUR TURİZM VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

ESKİŞEHİR MAH. AKAĞALAR CAD. NO:35/A ŞİŞLİ İSTANBUL İstanbul - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0611098303800001

Vergi No: 6110******

İşletme Adı: MALİTUR TURİZM VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 14.09.2021

İşletme Türü: LİMİTED ŞİRKET

Kep Adresleri: malitur@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Malitur, tur operatörü olarak faaliyet gösteren A Grubu seyahat acentesidir. Yola çıktığı ilk günden itibaren hızlı bir şekilde büyümeye etmektedir. Seyahat sektöründe ki vizyoner yapısını teknolojik gelişmeler ile birleştirerek, en hızlı ve kolay ödeme seçeneklerini misafirleri ile buluşturmaktadır. Alanında profesyonel kadrosu ile en kaliteli hizmeti en ekonomik şekilde misafirlerine sunmaktadır. Malitur sunmuş olduğu tüm hizmetlerde kalite standartlarını en üst seviyede tutmayı amaçlamaktadır. MİSYONUMUZ Malitur; müşteri odaklı çalışan bir tur operatörüdür, her zaman değişime ve yeniliğe açık yapısı ile misafirlerine rezervasyon öncesinde, sonrasında ve tüm hizmet süresince beklentilerinin üstünde hizmet vererek 100% misafir memnuniyetini sağlamayı misyon edinmiştir. VİZYONUMUZ Profesyonel kadro ile güncel trendleri takip ederek , sunduğumuz hizmetler ile bütünleştirip, geniş kitlelere ulaştıracak kaliteli hizmetleri sunmak ve sektöründe lider bir tur operatorü konumuna gelmek.

Mal ve Hizmetler

- Tatil ve Seyahat

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kredi kartı

- Mobil Ödeme

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler