ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.vagonik.com

VAGONİK E-TİCARET REKLAM SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ

HİLAL MAH. ALEKSANDER DUPÇEK CAD. 28/9 Ankara - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0922115832500001

Vergi No: 9221******

İşletme Adı: VAGONİK E-TİCARET REKLAM SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 18.11.2021

İşletme Türü: LİMİTED ŞİRKET

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Vagonik.com olarak yıllardır edindiğimiz ticari tecrübemizi çağımızın en büyük organizasyonlarından ve gerekliliklerinden biri olan “online alışverişe” e yönlendirerek, kurulduğumuz günden beri yüzbinlerce ürün satışıyla pazar yerlerinde aktif bir rol üstlendik. Trendyol, Hepsiburada, Çiçek Sepeti, N11 ve Amazon gibi bilinen pazar yerlerindeki iş birliğimizi devam ettirirken, en iyi teknoloji ve en güvenli online alışveriş sistemini bir araya getirip Vagonik.com olarak hizmetinizde yer almaya karar verdik. Yurtiçi online perakende satış kanalımızı hayata geçirerek sizlere sunduğumuz hizmetleri sürekli geliştirmenin yolunu arayarak, sürekli yenilenen bir organizasyon olma yolunda hızla ilerliyoruz. Kalite ve teslimat aşamalarında doğrudan kontrol sahibi olmamız, ürünlerimizin son kullanıcıya ulaşana kadarki tasarım, teknik ve yönetimsel tüm süreçlerimizi özenli bir şekilde ele alıyor ve bu doğrultuda çalışmalarımızı yürütüyoruz. Hepinize keyifli alışverişler dileriz.

Mal ve Hizmetler

- Ambalaj ve Reklam

- Anne, Bebek ve Oyuncak

- Ev Tekstili

- Giyim, Ayakkabı ve Aksesuar

- Hobi, Eğlence ve Sanat

- Kişisel Bakım ve Kozmetik

- Kitap, Müzik, Film, Oyun

- Ofis ve Okul Malzemeleri

- Otomotiv, yedek parça ve Aksesuarları

- Tadilat,Temizlik ve Organizasyon

- Tekstil

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kapıda ödeme

- Kredi kartı

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler