ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

tatilkaravanda.com

ERKANİ OLCAYTÜRKAN TATİL KARAVANDA

ÇELİKTEPE MH. İSMET İNÖNÜ CD. YILDIRIMLAR İŞ MRK. NO:11/501 KAĞITHANE/İSTANBUL İstanbul - Türkiye

Genel Bilgiler

Vergi No: 33349******

İşletme Adı: ERKANİ OLCAYTÜRKAN TATİL KARAVANDA

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 30.05.2024

İşletme Türü: Esnaf İşletmesi

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Tatil Karavanda olarak karavan sahipleri ile tatil yapmak isteyen misafirleri buluşturan, güvenilir ve kullanıcı dostu bir platformuz. Her şehirde karavan kiralama imkanı sunarak, misafirlerimize unutulmaz bir tatil deneyimi yaşatmayı hedefliyoruz.

Mal ve Hizmetler

- Araç Kiralama

- Tatil ve Seyahat

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Mobil Ödeme

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler