ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

nolsa.com

ERA MARKT İÇ VE DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

AYDINEVLER MAH.SANAYİ CAD.DEMIRTAS PLAZA NO:13 KAT:1 İstanbul - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0337081189600001

Vergi No: 3370******

İşletme Adı: ERA MARKT İÇ VE DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 09.10.2023

İşletme Türü: LİMİTED ŞİRKET

Kep Adresleri: eramarkt@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Nolsa : Her Şeyin Olduğu E-Ticaret Pazar Yeri Nolsa, Türkiye'nin en yeni, en genç ve en dinamik e-ticaret pazar yeridir. 2023 yılında ERA Ticaret iştiraki olarak kurulan Nolsa, kısa sürede geniş bir ürün yelpazesi ve kullanıcı kitlesine ulaşmayı hedeflemektedir. İnsanı koruyan, hayatı kolaylaştıran, sürekli gelişimi hedefleyen; bilgi, insan ve finans kaynaklarını en verimli şekilde katma değere dönüştüren bir marka olarak, müşteri ve satıcı memnuniyetini sürekli geliştirmeyi amaçlamaktadır. nolsa, her şeyin olduğu bir pazar yeridir. Elektronikten giyime, ev ürünlerinden kozmetiğe kadar her türlü ürünü nolsa'da bulabilirsiniz. nolsa'da hem yeni hem de en trend ürünleri uygun şartlarda kullanıcılara ulaştırmayı hedeflemektedir. nolsa'da alışveriş yapmak çok kolaydır. nolsa'nın web sitesi veya mobil uygulaması üzerinden ürünleri inceleyebilir, karşılaştırabilir ve satın alabilirsiniz. nolsa, kullanıcılarına güvenli ve keyifli bir alışveriş deneyimi sunmayı amaçlamaktadır. n'olsa'da satılan tüm ürünler için garanti ve iade hakkı mevcuttur. nolsa'nın müşteri hizmetleri ekibi, alışverişinizle ilgili her türlü sorunuzu çözmek için 7/24 hizmet vermektedir. nolsa'nın öne çıkan özellikleri: Geniş ürün yelpazesi Yeni ürünler Kolay alışveriş Güvenli ve keyifli alışveriş deneyimi Garanti ve iade hakkı 7/24 müşteri hizmetleri nolsa'yı hemen ziyaret edin ve her şeyin olduğu bir pazar yerinde alışverişin keyfini çıkarın!

Mal ve Hizmetler

- Elektronik

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kredi kartı

- Mobil Ödeme

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler