www.zerenhome.com Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi'nde kaydı doğrulanmış bir sitedir

ZEREN EV TEKSTİLİ İMALAT İTHALAT İHRACAT SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

MİMARSİNAN MH 167. SOKAK NO:24 C ATAKUM Samsun - Türkiye


BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodunun bulunması, o işletmenin yalnızca 6563 sayılı Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Hakkında Kanun ve ikincil düzenlemelerine uyum sağlaması hususunda gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermekte olup bu işletmelerin ve alışverişlerin yapıldığı internet sitelerinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını garanti etmemektedir.

Genel Bilgiler

Mersis No: 0998168688200001

Vergi No: 9981686882

İşletme Adı: ZEREN EV TEKSTİLİ İMALAT İTHALAT İHRACAT SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

Kep Adresleri: zerenevtekstili@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Nevresim, Masa Örtüsü ve Yatak Odası Tekstil Zeren Home A Kalite Ev Tekstil ve Ev Dekorasyon Modelleri Zeren Home A kalite pamuklu ürünleri keşfedin, sağlıklı bir hayata merhaba deyin. Pamuklu ürünlerin yıkanması kolay olduğu gibi kolay kolay da aşınmazlar, bu da uzun ömürlü bir kullanım demektir. Pamuklu ürünlerin de sağlık açısından bir zararı bulunmadığından diğer ürünlere göre bir çok bakımdan daha avantajlıdır. ZEREN HOME Türkiye’nin ev tekstil ürünleri konusunda, bireysel çabalarıyla uzmanlaşan bir kadın girişimcisiyle bu noktada buluşuyor ve tanışıyor olacaksınız. Yerel olarak ve sınırlı şartlarla başlayan bu maceramızın geldiği noktada, dünyanın her yerine ürün ve hizmetlerimizi sunarak maceramızın evrensel adımlarını sizlerle beraber atıyor olacağız. Firmamız, masa örtüsü, runner örtü, Amerikan servis, peçete ve nevresim takımı ürünlerini sizlere oldukça geniş bir ölçü aralığı sunarak, seçeneklerinizin ve beğenilerinizin yansımasını almak yolunda kararlı bir şekilde yoluna devam ediyor. Ürünlerimiz sıvı geçirmeyen, leke tutmayan, simli/simsiz, keten görünümlü özellikleriyle ve dilediğiniz ölçülerde, kişiye özel tasarlanabilme avantajlarıyla beraber evlerinizde ve masalarınızda oluşacak incelikli ve şık değişimlerin fırsatını sunuyor. Evlerinizin tatlı değişimleri süresince sizlerle beraber bu heyecanı paylaşır olacağız. ZEREN HOME At this point, you will get to know and meet a woman entrepreneur who specializes in home textile products of Turkey with her individual efforts. At this stage of our adventure, which started locally and with limited conditions, we will be taking the universal steps of our adventure together with you by offering our products and services all over the world. Our company continues on its way resolutely to reflect your choices and tastes by offering you a wide range of tablecloths, runner covers, placemats, napkins and duvet cover products in a range of sizes. Our products offer the opportunity for subtle and stylish changes that will take place in your homes and tables, with their waterproof, stain resistant, glitter/non-glitter, linen look features and the advantages of being individually designed in the sizes you need. We will share this excitement with you during the pleasant change in your homes.

Mal ve Hizmetler

- Ev Tekstili

- Ev, Bahçe, Mobilya

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kredi kartı

- Ön ödemeli kart

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler