ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

tesbihsefasi.com

SEFA ALBAYRAK YAĞMUR GÜMÜŞ

KAZIM KARABEKİR CAD. KUTLU HAN PASAJI NO: 6 MERKEZ / RİZE Rize - Türkiye

Genel Bilgiler

Vergi No: 10460******

İşletme Adı: SEFA ALBAYRAK YAĞMUR GÜMÜŞ

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 04.11.2022

İşletme Türü: Esnaf İşletmesi

Kep Adresleri: tesbihsefasi@hs03.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Firma olarak Rize merkezde iki perakende mağazası ve atölyemizle siz değerli tesbih sevenlere hizmet vermekteyiz.Tesbih sevenler olarak Rize'deyseniz mağazalarımızda değilseniz İnternet sayfamız ve sosyal mecralarda bizlere ulaşabilirsiniz. Mağazalarımızda ve İnternet sayfamızda onlarca farklı tesbih çeşitlerini bulabilirsiniz bunlardan bazıları , kişiye özel yapılan isimli kehribar tesbih modelleri,isimli plaka şeklinde tanelerin üzerine yazılan Oltu tesbih modelleri,püskül kısmana harf yada plaka şeklinde yapılan özel tasarım tesbihler,kolleksiyonerlere özel hazırlanan ahşap tesbih türleri,el yapımı altın tesbihler,doğal taşların tüm çeşitleri,altın püsküllü inci tesbihler,usta işi kumpanslı özel çalışılmış kehribar tesbihler gibi onlarca özel tesbihi bulabilirsiniz.

Mal ve Hizmetler

- El işleri ve Hediyelik Eşya

- Hobi, Eğlence ve Sanat

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kredi kartı

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler