ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.parfumjet.com

KEMAL ÇALIŞKAN PARFÜM JET

ÇENEDAG MAH.DERNEK SOK, YILANCI OĞLU İŞ HANI NO: 15 D:31 Kocaeli - Türkiye

Genel Bilgiler

Vergi No: 17051******

İşletme Adı: KEMAL ÇALIŞKAN PARFÜM JET

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 21.03.2022

İşletme Türü: Esnaf İşletmesi

Kep Adresleri: kemal.caliskan.5@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Parfüm Jet ailesi olarak siz değerli Kocaeli'lere uygun ve kaliteli ürünleri sunmak için var gücümüzle çalışmaktayız. Kocaeli'de perakende sektörüne 2022 yılı Mart ayında hızlı giriş yaparak vatandaşların ilgi odağı haline gelen Parfüm Jet Alışveriş'de E ticaret sitesi ve Ofisini açarak perakendecilik sektöründe Kocaeli'lilere en önde gelen cosmetic'de ve diğer Kaliteli ürünlerin de vatandaşa daha ucuza sunmak için yeni yatırımlarımız ile çalışmalarımız devam ediyor Tüm Kocaeli halkına ve Tüm Türkiye'ye ulaşmayı hedefliyoruz. Bizi tercih ettiğiniz için çok teşekkür ediyoruz. Parfüm Jet ailesi

Mal ve Hizmetler

- El işleri ve Hediyelik Eşya

- Elektronik

- Giyim, Ayakkabı ve Aksesuar

- Hobi, Eğlence ve Sanat

- Kişisel Bakım ve Kozmetik

- Süpermarket ve Petshop

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kredi kartı

- Mobil Cüzdan