ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.kutahyalioglu.com.tr

MUSTAFA ERBAŞ

KOZYATAĞI MAH. GÜLBAHAR SOK. AR PLAZA C BL. K:4 KADIKÖY İstanbul - Türkiye

Genel Bilgiler

Vergi No: 12644******

İşletme Adı: MUSTAFA ERBAŞ

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 04.02.2022

İşletme Türü: Esnaf İşletmesi

Kep Adresleri: mustafa.erbas@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

2020 yılında "En yeni iletişim ve bilgisayar teknolojilerini kullanarak müşterilerine dünya standartlarında ürünler sunmak" ilkesiyle yola çıkan Mustafa ERBAŞ, geçen süreçte başarılı ulusal ve uluslararası markalar ile çalışmalarını geliştirmiş ve önde gelen E-Ticaret firmalarından biri olmayı başarmıştır. E-Ticaretin yanı sıra firmalar özel projeler geliştirme ve gençler için sosyal sorumluluk projeleri hazırlamak gibi misyonlarıda yine çalışmalarına eklemiştir. Mustafa ERBAŞ, 2013 yılından bu yana uzun, meşakatli ama önemli projeler hazırlamış ve bunu Salto Youth üzerinde ilk başladığı yyıllarda Aizonai Eğitim, Kültür ve Sanat Topluluğu (AEKS) ve son yıllarda Dünya Gençlik Birliği adı altında ilan etmiştir. Halen sosyal sorumluluk projeleri için yurt içi ve dışı pek çok STK ve gençlik girişimi ile iletişim halindedir. Ayrıca insanı bu gezegende diğer canlılarla beraber yaşayan bir tür olarak tanımlıyoruz. insanın diğer türlerden üstün olduğu gibi bir düşünceyi kabul etmiyoruz. İnsanların sahip olduğu tüm ahlaki ve hukuki haklardan hayvanların ve diğer canlıların da yararlanmasını olağan görür ve bunun bir hak değil gereklilik olduğunu düşünüyoruz. İşte bu düşünce ile hayvan dostlarımıza ek faydalar ve kampanyaları sağlıyoruz.

Mal ve Hizmetler

- Anne, Bebek ve Oyuncak

- Danışmanlık Hizmetleri

- El işleri ve Hediyelik Eşya

- Elektronik

- Giyim, Ayakkabı ve Aksesuar

- Hobi, Eğlence ve Sanat

- Kişisel Bakım ve Kozmetik

- Kitap, Müzik, Film, Oyun

- Ofis ve Okul Malzemeleri

- Süpermarket ve Petshop

- Tekstil

- Yazılım

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kapıda ödeme

- Kredi kartı

- Mobil Cüzdan

- Ön ödemeli kart

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler