www.mzntech.com Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi'nde kaydı doğrulanmış bir sitedir

MZN YAZILIM VE ROBOTİK TEKNOLOJİLER SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

KAPADOKYA TEKNOPARK Nevşehir - Türkiye


BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodunun bulunması, o işletmenin yalnızca 6563 sayılı Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Hakkında Kanun ve ikincil düzenlemelerine uyum sağlaması hususunda gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermekte olup bu işletmelerin ve alışverişlerin yapıldığı internet sitelerinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını garanti etmemektedir.

Genel Bilgiler

Mersis No: 0627074214100001

Vergi No: 6270742141

İşletme Adı: MZN YAZILIM VE ROBOTİK TEKNOLOJİLER SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

Kep Adresleri: mznteknolojiler@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Online yazılım ve robotik teknolojiler üzerine çözümler geliştirerek, global hizmet vermektedir.

Mal ve Hizmetler

- Danışmanlık Hizmetleri

- Eğitim

- Elektronik

- Hobi, Eğlence ve Sanat

- Telekomünikasyon

- Yazılım

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kredi kartı