ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.bolcal.com Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi'nde kaydı doğrulanmış bir sitedir

ÇAĞRI BOLCAL

İSTİKLAL MAH. FERİT CELAL GÜVEN CAD. NO:18 İÇ KAPI NO:2 SEYHAN/ADANA Adana - Türkiye

Genel Bilgiler

Vergi No: 19975******

İşletme Adı: ÇAĞRI BOLCAL

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 14.12.2021

İşletme Türü: Ticari İşletme

Kep Adresleri: cagri.bolcal@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Açık kaynak kodlu WordPress altyapısını kullanarak, müşterilerinin kod bilgisi olmasına gerek olmadan, kendilerinin yönetebileceği Web Sitesi ve e-Ticaret yazılımları üretmektedir. Aynı zamanda tüm hizmetlerinde ihtiyaç ve beklentilerinize yönelik en iyi araçları sizin için araştırırız. İşinizle alakalı sizi ve kurumsal kimliğinizi yansıtacak en doğru fikirleri üretir ve çözümler sunarız. En kısa sürede projenize başlar ve zamanında işi eksiksiz teslim ederiz. Bolcal Yazılım; Müşterilerine kaliteli ve en iyi hizmeti sunmak amacıyla kurulmuş bir yazılım şirketidir.

Mal ve Hizmetler

- Danışmanlık Hizmetleri

- Yazılım

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kredi kartı

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler