ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.vatka.net

HÜLYA KALAM

ZAFER MAHALLESİ MARSAN SOKAK NO:23/B YENİBOSNA BAHÇELİEVLER İSTANBUL İstanbul - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 34981***********

Vergi No: 34981******

İşletme Adı: HÜLYA KALAM

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 07.03.2021

İşletme Türü: Şahıs Şirketi

Kep Adresleri: hulya.kalam@hs02.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Elyaf Vatka Fermuar Glop İplik Tela Konfeksiyon Malzemeleri, Terzi Yardımcı Malzemeleri, Toptan ve Perakende Online Satış Mağazası, Hızlı Kargo, Güvenli Alışveriş

Mal ve Hizmetler

- Tekstil

Ödeme Türleri

- Kapıda ödeme

- Kredi kartı

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler