Doğrulama karekodu bulunmamaktadır


ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

hediyefanusu.com.tr

BEHİYE ARCAN AYDIN ESRA CAM HEDİYELİK

YENİŞEHİR MAH. TERASPARK AVM KAPALI OTOPARK GİRİŞİ ESRA HEDİYELİK MERKEZEFENDİ/DENİZLİ Denizli - Türkiye

Genel Bilgiler

Vergi No: 26914******

İşletme Adı: BEHİYE ARCAN AYDIN ESRA CAM HEDİYELİK

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 30.04.2018

İşletme Türü: Esnaf İşletmesi

Kep Adresleri: behiye.arcan@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Hediye Göndermenin Kolay adresi

Mal ve Hizmetler

- El işleri ve Hediyelik Eşya

Ödeme Türleri

- Kredi kartı

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler