ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.igneiplikburada.com Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi'nde kaydı doğrulanmış bir sitedir

FIRAT DİKİŞ MAKİNELERİ SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

DUAÇINARI MAH. KIRKPINAR CD. NO:38/1 Bursa - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0965057009100013

Vergi No: 9650570091

İşletme Adı: FIRAT DİKİŞ MAKİNELERİ SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

Mobil Uygulama Adi: igneiplikburada

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 07.03.2023

İşletme Türü: LİMİTED ŞİRKET

Google Play Store Link: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.igneiplikburada.mobil&gl=TR

App Store Link: https://apps.apple.com/tr/app/i-%C4%9Fne-i-plik-burada/id1628275320?l=tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Fırat Makine, 1989 yılında Şefik YILDIRIM tarafından Endüstriyel Dikiş Makineleri alanında satış ve servis hizmeti vermek amacıyla Bursa’da kuruldu. Tekstil sektörünün Türkiye’de ve özellikle Bursa’da gelişmesiyle birlikte Fırat Makine, ürün çeşitliliğini ve hizmet çeşitliliğini her geçen yıl arttırdı. 1999 yılına gelindiğinde Bursa dışından gelen talepleri karşılayabilmek için igneiplikburada.com kuruldu. Endüstriyel Dikiş Makineleri kategorisinde ülkemizde ilk online satış sitesi olan igneiplikburada.com, dünyada da kendi kategorisinin ilk 5 markasından biri olarak öne çıkmakta. Günümüzde igneiplikburada, Amazon, Hepsiburada, Trendyol, N11, Gittigidiyor, EPTTAVM ve diğer pazaryerleri ile birlikte müşteri ve ürün çeşitliliğini arttırmaya devam ediyor. Her gün binlerce ürünümüz ülkemizin ve dünyanın pek çok noktasına ulaşıyor. Fırat Makine 30 yılı aşkın süredir, tekstil firmalarına, konfeksiyon atölyelerine, terzilere, moda tasarımcılarına ve sektör temsilcilerine hizmet vermeye devam ediyor. Hizmet standartlarını arttırmak ve kendi kategorisindeki ürünleri dünyanın pek çok ülkesine ulaştırabilmek için tüm ekibiyle birlikte canla başla çalışmaya devam ediyor. Sürekli büyüyen ekibimiz, markalarımız ve şirketlerimizi 2021 yılından itibaren FDM Grup çatısı altında toplamış olmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

Mal ve Hizmetler

- Elektronik

- Hobi, Eğlence ve Sanat

- Makina, Endüstriyel Parça ve Araçları

- Ofis ve Okul Malzemeleri

- Tekstil

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Dijital cüzdan

- Havale / EFT

- Kapıda ödeme

- Kredi kartı

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler